Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

Zmiana miejsca zamieszkania - brak zasięgu

Jeżeli masz jakieś problemy techniczne i potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj.

Postprzez Piotrek » 18 paź 2013, o 12:50

Od kilku lat korzystam z oferty Cyfrowego Polsatu. Zmieniłem miejsce zamieszkania, natomiast jest problem z montażem w nowym miejscu z powodu braku zasięgu. Po rozmowie z konsultantem okazało się, że należy napisać odpowiednie oświadczenie i tak tez zrobiłem. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z informacją, że decyzja jest odmowna i że jeśli chcę zrezygnować z umowy to muszę im zapłacić dość pokaźną sumę bo 1000 zł plus 3 miesięczny abonament co już w ogóle jest jakąś parodią. Mało tego konsultant doradził mi, że zawsze mogę poszukać na własną rękę kogoś chętnego na moją umowę w miejscu gdzie zasięg jest. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Oczywistym jest, że to nie jest moja wina, że akurat w tym miejscu nie ma zasięgu....
Piotrek
Świeżyna
Świeżyna

Podziękował: 0 razy
Podziękowań: 0 razy
Korzystam z: TNK HD + DVB-T

Postprzez Pan eFka » 18 paź 2013, o 13:57

Warto napisać tu na forum co jest przeszkodą braku zasięgu. Sam osobiście przerabiałem ten temat tylko, że ja nie miałem zbytnio jak zamontować anteny. Ale po paru pismach po kilku kombinacjach zamontowałem antenę satelitarną i od prawie roku cieszę się telewizją satelitarną, więc może mógłbym Ci jakoś pomóc. Niestety podpisałeś umowę z której musisz się wywiązać jeżeli się nie wywiążesz musisz ponieść tego konsekwencję. Warto byłoby poradzić się Rzecznika Praw konsumenta co można zrobić z tym fantem.
Ktoś Ci pomógł? Kliknij guziczek Obrazek .

Obrazek
Antena: Televes 85cm
LNB: MTI Unicable + 1 LNB Legacy
Dekoder: Vu+ SOLO2 + Logitech Harmony 300
TV: LG 42LV470S
Audio: Onkyo TX - 8150 + Pylon Pearl 25 White HG

Obrazek
Pan eFka
Administracja
Administracja

Podziękował: 26 razy
Podziękowań: 165 razy