Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

[Problem] Witam problem z nand???

Witam problem z nand???

Postprzez winiw99 » 28 paź 2017, o 16:06

Witam skąd ściągnąć i gdzie i jak wgrać cleanmem do openpli 8,6 modchip bo dekoder często się wiesza i ma zielone ekrany .. Lub może podrzucicie soft nowy stabilniejszy ....nbox z modchipem ...
winiw99
Świeżyna
Świeżyna

Podziękował: 0 razy
Podziękowań: 0 razy
Korzystam z: nc+

Re: Witam problem z nand???

Postprzez Dill » 30 paź 2017, o 15:15

Pierwsze co to popraw chłodzenie w Nbox, druga sprawa to żadnego image do NAND tylko i wyłącznie na pendrive, trzecia sprawa sprawdź kondensatory.

Poprawa chłodzenia, wymiana radiatora na procesorze i założenie radiatora na procesor głowicy, dodatkowo w obudowie pod płytą główną wywierć parę otworów w celu poprawy chłodzenia płyty głównej która jest radiatorem dla stabilizatorów napięcia w sekcji zasilania. Jeżeli chcesz jakieś zdjęcia gdzie wiercic otwory to pisz.

Image obowiązkowo na pendrive w NAND prędzej czy później się wysypie i od nowa soft trzeba wgrywać.

Soft jeżeli jesteś zainteresowany mogę wieczorem ci podesłać.

A aaa i najważniejsze wtyczka o którą prosisz nie rozwiązuje problemów i nic ci nie da, to właśnie w większości wypadków wtyczki i niestandardowe skiny powodują green screen.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Dill
Młody znawca Telewizji Cyfrowej
Młody znawca Telewizji Cyfrowej

Podziękował: 7 razy
Podziękowań: 10 razy
Korzystam z: NC+ + Cyfrowy Polsat + TNK HD + DVB-T

Opcje