Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

T-Mobile

Tu informacje na temat telefonów komórkowych i operatorów.

T-Mobile

Postprzez Cuma » 16 lis 2012, o 16:32

Ogólna dyskusja na temat tego operatora.
Każdy z nas ma cztery twarze: tę, którą pokazuje, tę, którą widzą inni, tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich nie rezygnujmy z pozostałych.
Cuma
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Podziękował: 5 razy
Podziękowań: 1 razy
Korzystam z: Cyfrowy Polsat + DVB-T

RE: T-Mobile

Postprzez Miętus » 28 lis 2012, o 16:48

Komórkowa sieć T-Mobile rozszerza ofertę świąteczną o nowy tablet firmy Apple. Dodatkowo operator z okazji świąt obniża także cenę cienkiego laptopa Samsung 535U3C z systemem Windows 8 do złotówki.

Od 28 listopada 2012 roku do świątecznej oferty tabletów i laptopów w T-Mobile dołącza jedno z flagowych urządzeń marki Apple - iPad Retina WiFi + Cellular w wersji z 16 lub 64 GB pamięci. Nowy tablet dostępny będzie w ofertach blueconnect już od 1 zł. Dodatkowo T-Mobile na Święta obniża ceny laptopa Samsung 535U3C z modemem USB i nowym systemem operacyjnym Windows 8. Ten smukły, ważący zaledwie 1,5kg komputer mobilny, który wyposażono w procesor AMD A6-4455M i twardy dysk 500GB, będzie dostępny od złotówki przy zakupie dostępu do Internetu mobilnego w świątecznej ofercie T-Mobile.

Świąteczna promocja to również prezenty dla klientów, którzy otrzymają bezpłatnie od T Mobile usługę blueconnect noc przy zakupie Internetu mobilnego z laptopem, netbookiem oraz tabletem. Dodawana w prezencie usługa pozwala na nieograniczone i bezpłatne surfowanie po sieci od północy do 9 rano. Usługa blueconnect noc będzie oferowana ze wszystkimi umowami i aneksami zawieranymi przez klientów z urządzeniami w taryfach data i blueconnect.

żródło media2.pl/T-Mobile
Miętus
V.I.P Telewizyjny
V.I.P Telewizyjny

Podziękował: 0 razy
Podziękowań: 0 razy
Korzystam z: TNK HD

RE: T-Mobile

Postprzez Miętus » 31 gru 2012, o 15:34

Ja chyba skorzystam z tej promocji. http://news.installsat.pl/telefon-od-t- ... wczesniej/
Forum służy do
zadawania pytań i tu odpowiadam oczywiście jak mam czas. Aaa nie pomagam na PW
Miętus
V.I.P Telewizyjny
V.I.P Telewizyjny

Korzystam z: TNK HD

Re: T-Mobile

Postprzez PaniAnia » 5 mar 2013, o 14:14

Nie polecam tego operatora. W t-mobile jestem już ponad 6 lat (wcześniej jeszcze jako Era) i w najbliższym czasie zamierzam zrezygnować z ich usług. Oferty dla stałych klientów są gorsze niż dla nowych, zakres ofert nie powala, ciągłe problemy z kontaktem z biurem obsługi, często niedziałający serwis iboa. Kiepsko kiepsko. Gdyby nie to, że mam pół rodziny w t-mobile to już by mnie u nich nie było.
Ostatnio edytowano 6 mar 2013, o 09:15 przez PaniAnia, łącznie edytowano 1 raz
PaniAnia
Być Kobietą, Być Bobietą...

Korzystam z: eNka

Postprzez DominiK » 5 mar 2013, o 15:55

Ja mam identyczną opinie jak pani Ania . Ostatnio sieć jest DO DUPY !!
Obrazek
nBox @ BZXB + NC+ na karte
Technologie to nasze życie!
DominiK
Mod Team
Mod Team

Podziękował: 65 razy
Podziękowań: 11 razy
Korzystam z: nc+ + DVB-T

Postprzez PaniAnia » 6 mar 2013, o 09:07

Dodam przykładową sytuację, ale uświadomić poziom t-mobile. Dostałam smsa z informacją o wystawionej fakturze na kwotę 170 zł! Zwykle rachunki oscylowały w granicach 80 zł, a więc nowy rachunek był jeszcze raz taki. Będą jeszcze spokojną wchodzę na serwis internetowy chcąc sprawdzić o co chodzi. Oczywiście serwis nie działa. Postanawiam zadzwonić do biura obsługi klienta. Po prawie 10 minutowym oczekiwaniu rezygnuję. Po jakimś czasie próbę dodzwonienia się do biura ponawiam jeszcze dwa razy i negatywnym skutkiem. Moja irytacja wzrasta! Wybieram się do salonu, a pan mówi mi, że ich serwis nie działa i nie może mi pomóc!!! I tak dopiero po 4 dniach dowiedziałam się o co chodziło z fakturą! Katastrofa!
PaniAnia

Korzystam z: eNka

Opcje