Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

Szefowa Cyfry+: Po fuzji z "n" najbogatsza oferta na rynku

Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

Szefowa Cyfry+: Po fuzji z "n" najbogatsza oferta na rynku

Postprzez Cuma » 15 wrz 2012, o 11:47

Po fuzji platform Cyfra+ i "n" zyskają przede wszystkim abonenci obu platform, który otrzymają dostęp do najbogatszej oferty na rynku - zapewnia szefowa spółki Canal+ Cyfrowy. Nowa oferta pojawi się po zakończeniu transakcji.

Obrazek

W 9 miesięcy po ogłoszeniu oficjalnego partnerstwa pomiędzy Grupą Canal+, Grupą ITI i Grupą TVN, urząd udzielił zgodę na połączenie platform Cyfra i "n". UOKiK prowadził postępowanie od kwietnia 2012 roku po przekazaniu mu tej kwestii przez Komisję Europejską na wniosek stron. Jak zapowiada Canal+, decyzja UOKiK pozwala na dalsze czynności zmierzające do zamknięcia transakcji najdalej do końca roku, a następnie natychmiastowe uruchomienie procesu fuzji platform Cyfra+ i "n", tak aby osiągnąć jak najszybciej efekty synergii kosztowej i operacyjnej.

Kod: Zaznacz cały
Proces połączenia platform cyfrowych Cyfra+ i "n" wkracza w kolejny, decydujący etap. Głównymi beneficjentami naszego połączenia staną się dotychczasowi i przyszli klienci platform Cyfra+ i "n", którzy otrzymają dostęp do komplementarnej, najbogatszej na polskim rynku oferty programowej i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

- mówi Beata Mońka, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny spółki Canal+ Cyfrowy
Każdy z nas ma cztery twarze: tę, którą pokazuje, tę, którą widzą inni, tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich nie rezygnujmy z pozostałych.
Avatar użytkownika
Cuma
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 537
Dołączył(a): 15 sie 2012, o 12:03
Lokalizacja: PL
Podziękował: 5 razy
Podziękowań: 1 razy
Płeć: Mężczyzna
Korzystam z: Cyfrowy Polsat + DVB-T


Opcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


stat4u