Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

Przyjemne i pozyteczne

Tu możecie pospamować ;)

Przyjemne i pozyteczne

Postprzez Mikut » 26 wrz 2012, o 17:15

Ostatnio naszla mnie taka refleksja, ze duzo wiedzy czerpie z gier komputerowych. Pamietam jak kiedys mialem duze trudnosci z angielskim. Zaczalem grac w Lineage II, gdzie mialem duzo kontaktu z jezykiem. Po 2 latach grania z jednego z najslabszych uczniow stalem sie jednym z najlepszych. Grajac w Europe Universalis bardzo podciagnalem sie z geografii. Ogolnie grajac w gry strategiczne podciagnalem sie z Historii. Teraz gram w http://worldsoftank.pl i zaczynam co raz wiecej wiedziec o czolgach. Macie podobne przyklady ze swojego zycia?
Mikut
Świeżyna
Świeżyna

Podziękował: 0 razy
Podziękowań: 0 razy

RE: Przyjemne i pozyteczne

Postprzez Cuma » 26 wrz 2012, o 19:03

Ja niestety nie, od 2008 grałem ,,tylko'' w csa do czerwca 2012 i teraz skończyłem bo już mi się odechciało i zrozumiałem że szkoda czasu na to... Wolę sobie na necie poczytać rożne ciekawe artykuły, na forach posiedzieć itp... No ale na pewno niektóre gry uczą tak jak w twoim przypadku :)
Każdy z nas ma cztery twarze: tę, którą pokazuje, tę, którą widzą inni, tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich nie rezygnujmy z pozostałych.
Cuma
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Podziękował: 5 razy
Podziękowań: 1 razy
Korzystam z: Cyfrowy Polsat + DVB-T

Opcje