Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

Plus GSM

Tu informacje na temat telefonów komórkowych i operatorów.

Plus GSM

Postprzez Miętus » 16 lis 2012, o 16:27

Ogólna dyskusja na temat tego operatora.
Miętus
V.I.P Telewizyjny
V.I.P Telewizyjny

Podziękował: 0 razy
Podziękowań: 0 razy
Korzystam z: TNK HD

RE: Plus GSM

Postprzez Cuma » 16 lis 2012, o 17:01

Nigdy tej sieci nie miałem ;(
Każdy z nas ma cztery twarze: tę, którą pokazuje, tę, którą widzą inni, tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich nie rezygnujmy z pozostałych.
Cuma
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Podziękował: 5 razy
Podziękowań: 1 razy
Korzystam z: Cyfrowy Polsat + DVB-T

Postprzez Miętus » 16 lis 2012, o 18:46

A ja używam i zadowolony jestem, teraz planuję kupić arivę 250 do Mikołaja a następnie INTERNET w Plusie.
Miętus
V.I.P Telewizyjny
V.I.P Telewizyjny

Postprzez Kamil » 21 lis 2012, o 14:32

Od 22 listopada Plus na Kartę wprowadza na rynek nowy rodzaj startera przygotowanego specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów, potrzebujących przede wszystkim atrakcyjnej oferty prepaid na transmisję danych.

Na Starterze Smartfonowym znajduje się specjalna oferta na transmisję danych:
• Pakiet dzienny 20 MB za 29gr - cykliczny pakiet na 24 godziny,
• 15 gr za 1 MB - to promocyjna stawka za transmisję danych po wykorzystaniu pakietu.
Obrazek
Ta promocyjna oferta oznacza, że klient za ok. 8,7 zł miesięcznie otrzymuje 600 MB. Wymienione usługi będą dostępne tylko na Starterze Smartfonowym i nie można ich aktywować na innych ofertach prepaid. W zestawie Starter Smartfonowy 25 zł znajduje się karta Micro SIM.

Klienci korzystający ze Startera Smartfonowego mogą także wybrać inne usługi obniżające koszty, które są dostępne w Plus na Kartę, min: Nielimitowane rozmowy w Plusie, Wybrane numery w Plusie, Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3gr, Rok ważności konta itd.

Starter Smartfonowy w Plus na Kartę jest promocją limitowaną i pula dostępnych zestawów jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywać się będzie przez Salony Firmowe i Punkty Sprzedaży Plusa, wybrane komisy oraz wybrane punkty sprzedaży prasy i towarów FCMG (np. Inmedio, Relay, Kolporter).
ŻRÓDŁO PLUS

PS. Miętusa to zadowoli:czapa:
Kamil

Postprzez Kamil » 23 lis 2012, o 12:58

Nowy starter Muzyka w Plusie z kartą 4GB pamięci.
Od piątku (23 listopada 2012 roku) Plus wprowadza nowy limitowany pre-paidowy Starter Muzyka w Telefonie. Jest to rozwiązanie na rynku przeznaczone dla młodych osób, których rytm życia wyznacza muzyka.
Starter Muzyka w Telefonie to możliwość ściągnięcia za darmo dwudziestu pięciu utworów z portalu Muzodajnia.pl, w tym całej najnowszej płyty Rihanny pod tytułem "Unapologhetic" zawierającej hit "Diamonds". W zestawie znajduje się karta pamięci MicroSD 4 GB oraz pasująca zarówno do smartfonów, jak i do telefonów starszego typu, karta Micro SIM z adapterem.
Obrazek
Kamil

Postprzez Kamil » 14 gru 2012, o 10:09

Plus wprowadza smartfony LTE. Więcej na naszym portalu.
Kamil

Postprzez Miętus » 17 gru 2012, o 13:22

Jaki polecacie mi telefon mam ofertę na 29 miesięcy, do końca umowy mi pozostało 6 miesięcy. Na razie nie jestem zainteresowany zmianą sieci, z plusem jestem 6 lat i za każdym razem wczas zmieniam fona bo albo psuje się lub z duchem postępu muszę nadążać. A oto modele które mi proponują w moim koncie w abonamencie 39.90 Samsung Galaxy Mini 2 za 1 zł, Sony Xperia Tipo za 39 zł, mnie droższy nie interesuje.
Forum służy do
zadawania pytań i tu odpowiadam oczywiście jak mam czas. Aaa nie pomagam na PW
Miętus
V.I.P Telewizyjny
V.I.P Telewizyjny

Postprzez Cuma » 17 gru 2012, o 13:48

Ja na twoim miejscu wybrał bym tego który jest droższy na rynku, sprzedał go i kupił coś używanego niedrogiego ;)
Każdy z nas ma cztery twarze: tę, którą pokazuje, tę, którą widzą inni, tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich nie rezygnujmy z pozostałych.
Cuma
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Podziękował: 5 razy
Podziękowań: 1 razy
Korzystam z: Cyfrowy Polsat + DVB-T

Postprzez Miętus » 17 gru 2012, o 14:25

Właśnie co posiadam używaną nokię E51 to mam dość.
Forum służy do
zadawania pytań i tu odpowiadam oczywiście jak mam czas. Aaa nie pomagam na PW
Miętus
V.I.P Telewizyjny
V.I.P Telewizyjny

Postprzez Kamil » 18 gru 2012, o 10:15

Ja też posiadam telefon w Plusie i mam dobre warunki przedłużeniowe. Dodam że to jedyny operator który jest w rękach Polaka.
Kamil

Opcje

Następna strona