Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

Pakiet Komfort HD dla użytkowników Telewizji na kartę i "n" na kartę

Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

Pakiet Komfort HD dla użytkowników Telewizji na kartę i "n" na kartę

Postprzez Cuma » 30 wrz 2012, o 17:19

Satelitarna platforma "n" dla użytkowników ofert pre-paid - Telewizji na kartę HD oraz "n" na kartę - przygotowała nowa promocję, w ramach której kusi do przechodzenia na ofertę abonamentowa bez zobowiązań.

Obrazek

Platforma "n" przygotowała specjalny pakiet Komfort HD, który w cenie 33 zł miesięcznie oferuje dostęp do 58 kanałów po polsku, w tym 21 w jakości HD. Oferta skierowana jest do użytkowników dekoderów telewizji na kartę HD lub "n" na kartę (dotyczy tylko dekoderów ADB).

Na nową ofertę można przejść za pośrednictwem strony internetowej. Co ważne, umowa zawierana jest na czas nieoznaczony. To oznacza, że umowę można rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. Bieg terminu wypowiedzenia rozpoczyna się w pierwszym dniu okresu
rozliczeniowego następującego po dniu złożenia wypowiedzenia.
Każdy z nas ma cztery twarze: tę, którą pokazuje, tę, którą widzą inni, tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich nie rezygnujmy z pozostałych.
Avatar użytkownika
Cuma
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 537
Dołączył(a): 15 sie 2012, o 12:03
Lokalizacja: PL
Podziękował: 5 razy
Podziękowań: 1 razy
Płeć: Mężczyzna
Korzystam z: Cyfrowy Polsat + DVB-T


Opcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


stat4u