Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

[Problem] Nbox BSKA VFD nie idzie update Enigmy

Nbox BSKA VFD nie idzie update Enigmy

Postprzez sebooo222 » 14 mar 2015, o 12:22

Witam wszystkich i proszę o pomoc po raz kolejny przez własną głupotę (czytaj zabawy z dodatkami skinami itp, itd) muszę wgrać na nowo Enigmę i tutaj występuje problem pomimo iż kolejno robię to co potrzeba po wybraniu strzałkami opcji UPDATE USB i akceptacji guziczkiem OK jedyna reakcja to zapalenie się wszystkich ikonek sygnalizujących i dalej zero odzewu

Aby sytuacja była jasna dodam że wcześniej wgrywałem ściągnięty Image na pena o pojemności 4GB w chwili obecnej wszystkie peny moje są gdzieś u znajomych a ja z braku opcji postanowiłem wykorzystać do tego celu jeden z moich przenośnych dysków a dokładnie dysk intenso 500Gb pod usb oczywiście i dalej to tak jak już pisałem zero odzewu

moje pytanie-czy przez większą pojemność nośnika proces rozpoczęcia instalacji może się znacząco wydłużyć?

używam enigmy openpli

pomoc Wasza jest nie oceniona ponieważ w chwili obecnej ekran mojego tv jest czarny

edytuje post ponieważ kupiłem pena 8gb sformatowałem na fat32 wrzuciłem co trzeba wyciągnołem z prądu włożyłem pena włączyłem tuner wybrałem strzałkami UPDATE USB wcisnołem OK i dalej to samo
sebooo222
Młody znawca Telewizji Cyfrowej

Podziękował: 2 razy
Podziękowań: 1 razy
Korzystam z: eNka

Postprzez Pan eFka » 14 mar 2015, o 14:48

Moim zdaniem problem leży w pliku update do uboota. Spróbuj z tym plikiem:

Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Ktoś Ci pomógł? Kliknij guziczek Obrazek .

Obrazek
Antena: Televes 85cm
LNB: MTI Unicable + 1 LNB Legacy
Dekoder: Vu+ SOLO2 + Logitech Harmony 300
TV: LG 42LV470S
Audio: Onkyo TX - 8150 + Pylon Pearl 25 White HG

Obrazek
Pan eFka
Administracja
Administracja

Podziękował: 26 razy
Podziękowań: 165 razy
Korzystam z: eNka + DVB-T

Postprzez sebooo222 » 15 mar 2015, o 22:51

Więc tak sory że dopiero teraz kontynuuje temat niestety praca mnie ogranicza...temat został rozwiązany tak jak Pan Efka napisał problem leżał w doborze odpowiedniej wersji enigmy do posiadanego ubota dla ludzi obeznanych błachostka dla laika dylemat okropny po kontakcie z osobą która robiła mi dekoder dostałem namiary na oprogramowanie które bhyło wcześniej wgrane czyli openpli8.3 sformatowałem pena na fat32 wrzuciłem na niego niezbędne pobrane z sieci pliki zapiołem do tunerka wybrałem UPDATE USB i poszło od strzału Enigma po chwili się wgrała dalej już tylko zwykła konfiguracja oscamu i ustawienia osobiste z tego miejsca chciałem bardzo podziękować Pan Efka za chęć pomocy i nakierowanie mnie na właściwy temat od siebie dodam jeszcze że zabawy nawet błache z oprogramowaniem tunera czasami kończą się źle pozdrawiam wszystkich
sebooo222

Podziękował: 2 razy
Podziękowań: 1 razy
Korzystam z: eNka

Opcje