Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

Już 6 grudnia 9. edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego

Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

Już 6 grudnia 9. edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego

Postprzez DominiK » 24 lis 2012, o 08:11

Mikołajkowy Blok Reklamowy to wyjątkowa okazja, aby pomóc potrzebującym dzieciom – podopiecznym Fundacji POLSAT. Jak co roku, by pomagać wystarczy włączyć Telewizję POLSAT 6 grudnia o godz. 18.45, tuż przed Wydarzeniami i obejrzeć specjalnie przygotowany blok reklamowy. Również w tym roku akcja zostanie poszerzona o widzów telewizji internetowej ipla – Mikołajkowy Blok Reklamowy będzie można oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach ipla na komputery, tablety oraz smartfony.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone na podstawie wyników oglądalności, przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację chorych dzieci – podopiecznych Fundacji POLSAT. W tym roku Mikołajkowy Blok Reklamowy będzie już dziewiątą okazją do pomocy potrzebującym dzieciom. Pomocnikami Świętego Mikołaja, w którego jak co rok wciela się, wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, będą przedstawiciele różnych zawodów między innymi strażacy i piekarze.

Po raz kolejny Mikołaja wspomogą dziennikarze redakcji Wydarzeń: Monika Zalewska, Dariusz Ociepa, Grzegorz Kępka oraz Joanna Górska, Beata Cholewińska i Klaudiusz Slezak z POLSAT News. Razem namawiać będą do wspólnego oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego – ponieważ im więcej osób zasiądzie przed telewizorami, tym większa będzie kwota jaką reklamodawcy przekażą Fundacji POLSAT. Świętego Mikołaja w studio Wydarzeń powita prowadzący ich główne wydanie - Jarosław Gugała. Dotychczasowe osiem edycji kampanii Mikołajkowego Bloku Reklamowego przyniosło wsparcie dla podopiecznych Fundacji POLSAT w wysokości prawie 8,5 mln złotych! Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitacje dzieci. Fundacja POLSAT, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od piętnastu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców.

Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 19 144 małych pacjentów i wsparła finansowo 1117 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 181 460 759,73 złotych. Więcej informacji o działaniach Fundacji POLSAT – www.fundacjapolsat.pl


Źródło: Medianews.com.pl
Avatar użytkownika
DominiK
Mod Team
Mod Team
 
Posty: 573
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 15:23
Lokalizacja: Wieliczka
Podziękował: 65 razy
Podziękowań: 11 razy
Płeć: Mężczyzna
Korzystam z: DVB-T


Opcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


stat4u