Akcesoria do instalacji tv/sat
Kliknij tutaj, aby otrzymać 5% rabatu na co tylko zechcesz.
Serwis laptopów Wrocław
Kliknij tutaj, jeśli szukasz profesjonalnego serwisu.

Brak dojścia do listy kanałów - nieaktywna

Brak dojścia do listy kanałów - nieaktywna

Postprzez G77 » 11 paź 2015, o 09:09

Witam.

Mam problem polegający na tym, że nie mogę dojść do listy kanałów w swoim tunerze.

Wczoraj przez przypadek ktoś coś kliknął na pilocie i zaświeciła się zielona dioda bez kanałów. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu dekodera nic na ekranie się nie pojawiło. Próbowałem wrócić do listy kanałów, ale okazywało się, że po wyświetleniu kanałów z bukietu wszystkie kanały były pokazane na szaro czyli nie były aktywne. Dałem na ponowne wgranie listy, ale nic to nie dało. Restarty odbiornika, E2, wyłączanie z prądu również nic nie wniosły.

Próbowałem również samemu przeszukać satelitę, ale za każdym razem wylatywał zielony ekran i następowało zrestartowanie odbiornika.

EDIT.
Problem już rozwiązany.
- okazało się, że w ustawieniach anteny było wszystko przestawione i nie widział HotBirda. Wystarczyło przestawić na A dać sat. HB i wszystko jest ok.

-- Nowy post 11 paź 2015, o 11:17 --

Ech... okazuje się, że po wyłączeniu nadal jest ten sam problem.
Antena bezpośrednio podłączona inny tuner ST2850 chodzi bez problemów...

Proszę o jakieś rady jak się zabrać do tego...

-- Nowy post 11 paź 2015, o 11:36 --

Sytuacja jest o tyle dziwna, że raz w ustawieniach bez problemu pojawia się HotBird, a innym razem kiedy nic nie znajduje wylatuje, że jest na automacie i nie da się ustawić na HB.
G77
Świeżyna
Świeżyna

Podziękował: 4 razy
Podziękowań: 0 razy
Korzystam z: C+

Opcje